KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307161
nr 1530 7161
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, ej signerad. Olja på duk, bildmått: 83x63 cm, yttermått inklusive ram: 95x77 cm
Kondition: skadad duk, skadad ram
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:19:16
100 kr
150 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)